• 2017 AKSESUAR TRENDİ

  choekers kolyeler,büyük küpeler,ince uzun küpeler, dikkat çeken taşlarıyla bileklik ve broşlar , korse modeli kemerler senenin aksesuar trendlerinden. 2017 yılı sadelikten uzak, 80 ler dönem tarzına calan oldukça cesur bir yıl oldu.                                               […]

 • 2017 YAZ TRENDLERİ

  iddaalı olan kırmızı, bu sezonda her sezonkinden daha popüler. Aynı zamanda bir çok markanın büstiyer modelleri yazın gözdelerinden. 80’li dönemsel parçalar hala trend olmaya devam ediyor.

 • KADIN SLİM FİT GÖMLEK MODELLERİ

  Vücuda yapışan dar kesimiyle jilet gibi gömlek modelleri burada.Uzun ve kısa kollu, hakim yaka, klasik ya da spor modelleriyle karşınızda.Dantel detaylı veya işlemeleri rengarek modeller tercihler arasında.Yelek ya da ceketinizin altına böyle bir tercih yapabilirsiniz.

 • ERKEK SLİM FİT GÖMLEK MODELLERİ

  Vücuda yapışan dar kesimiyle jilet gibi gömlek modelleri burada.Uzun ve kısa kollu, hakim yaka, klasik ya da spor modelleriyle karşınızda.Yelek ya da ceketinizin altına böyle bir tercih yapabilirsiniz.

 • KADIN BEZ AYAKKABI MODELLERİ

  Bez ayakkabı modelleri 2017 yazında da yeni çeşitleriyle çok moda.Kullanımı rahattır.Spor ya da babet olarak kullanabileceğiniz doğru bir tercihtir.Lacivert, beyaz, pembe, simli, taşlı ve rengarenk işlemeli modelleri sizi bekliyor.

 • ERKEK BEZ AYAKKABI MODELLERİ

  Bez ayakkabı modelleri 2017 yazında da yeni çeşitleriyle çok moda.Kullanımı rahattır.Spor olarak kullanabileceğiniz doğru bir tercihtir.Lacivert, beyaz, siyah ve rengarenk işlemeli modelleri sizi bekliyor.

 • ERKEK DERİ CEKET MODELLERİ

  Uzun, kısa, kalın, ince modelleriyle dilediğiniz renkte deriler sizi bekliyor.Ayrıca büyük bedenler de mevcuttur.Serin ilkbahar akşamlarında, deri ceketinizin altına yırtık dar paça kotunuzla gayet şık olabilirsiniz.Her türden kullanıma açıktır.

 • KADIN DERİ CEKET MODELLERİ

  Uzun, kısa, kalın, ince modelleriyle dilediğiniz renkte deriler sizi bekliyor.Kadınlara özel çiçek işlemeli, taşlı ve biribirinden farklı renkleriyle karşınızda.Deri ceketinizi takacağınız fularla şekillendirebilirsiniz.

 • ERKEK KORSE MODELLERİ

  Daha ince görünmek ve kusurlarınızı kapatmak için dilediğiniz şekil ve beden numaralarına sahip korseler mevcuttur.Düğmeli, fermuarlı, çıt çıtlı tarzlarıyla sizi bekliyor.Dar bir badinizi rahatlıkla giyebilirsiniz.

 • KADIN KORSE MODELLERİ

  Daha ince görünmek ve kusurlarınızı kapatmak için dilediğiniz şekil ve beden numaralarına sahip korseler mevcuttur.Düğmeli, fermuarlı, çıt çıtlı ya da dantelli tarzlarıyla sizi bekliyor.Dar bir elbisenizi rahatlıkla giyebilirsiniz.